Dünyadan ve Türkiyeden Müşteri Sesi

Ne Dediler? / Türkiye' den

Certification International denetçileri tarafından denetlenmeye başladığımız andan itibaren işimizle ilgili çok şey öğrendik ve bize çok değer kattılar.

TOSHIBA

Yetkin ve tarafsız denetçiler, günlük işlerimizi denetlerken kritik olsa da hala objektif olarak değerlendirmelerini yapabiliyorlar. Bu kalitemizi daha yukarılara taşımamızda gelişim göstermemizi ve motive olmamızı sağlıyor.

ADVANSA SASA Poly San. A.Ş.

Certification International ile geçirdiğimiz belgelendirme süreci bizim için iyi bir fırsat oluşturdu. Firmanın tecrübeli ve Sürekli iyileştirme odaklı bakış açısı yardımı ile sitemiz belgelendirme ve denetlenmenin ötesinde bir iyileşme süreci yaşadı.

Yılların denetim alışkanları dışına çıkan firma ve denetçileri sistemimize beklenilenin ötesinde bir katkı sağladı. Belgelendirme sektörü firmaları arasında yetkinlik konusunda farklılık göstererek ön plana çıkan Certication International firması Kalite ve Çevre Yönetim sistemleri belgelendirmesine yeni bir bakış açısı getirmiştir.Katkıları için teşekkür ederiz.

TOYOTA BOSHOKU

Gelişimimizi size borçluyuz. Kendimizi ve sektörümüzü nasıl anlatacağımızı düşünürken, denetlemelerinizde sektörü ve yaptığımız işi çok çok iyi bilen uzmanlardan destek alıyormuş gibi hissediyoruz. Bize gelişim pencereleri açtınız.

DURAK INTERNATIONAL

Certification International bizim için belgelendirme sürecimizde yol gösterici bir çözüm ortağı oldu. Onların yardımı ile günlük yaptığımız işleri yeniden düzenleyerek sürekli gelişimimizi sağladık.

ERNAMAŞ (Moulinex / Philiphs/ Arçelik / Beko Küçük Ev Aletleri üretim fabrikası)

Sadece projemizin başarısını arttırmakla kalmadınız, Yüklenicilerimizde de imkansızı başararak değişimi başlattınız.

EPİK-FRAMACO INTERNATIONAL

 

Ne Dediler? / Dünya' dan

We have been so pleased with certification International that we intend to move our 9001 and 14001 systems over to them from another certification body.

Wyndeham Gait

We enjoyed working with Certification International and the whole process has been very beneficial. Thank you.

Latimer Trend and Company Ltd

Certification International provided a thoroughly professional and comprehensive review.

Pulse Power and Measurement (PPM) Ltd

We are incredibly grateful to CI for the professional service you supplied. Thanks for a great job.

PFA Consulting Ltd

HABERLER

CIcert olarak, hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için "Çerez" (Cookie) kullanıyoruz. Kabul edip etmemekte özgürsünüz. Gizlilik Politikamız