ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Baş Denetçi Dönüşüm Eğitimi

ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
Baş Denetçi Dönüşüm Eğitimi

21-22-23 Mart 2019

Eğitimin Amacı: ISO 45001:2018 İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitiminin amacı; iş sağlığı ve güvenliği mevzuatı ve yasal uygunlukların sağlanmasının, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetiminin uygunluğunun ve etkinliğinin kuruluşlarda denetlenmesi konularında katılımcıya yetkinlik sağlar.
Eğitim içeriğindeki workshoplarla katılımcının denetim prosesini yalnızca sözel olarak değil uygulayarak öğrenmesine olanak tanır.

Farkımız
 

Cıcert Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. Türk Akreditasyon Kurumu (TURKAK) tarafından akredite edilmiş bir belgelendirme kuruluşu olmasının yanı sıra UKAS akreditasyonuna sahip Socotec Certification International'ın Türkiye temsilcisi olarak hizmet vermektedir.
Hizmetlerimiz arasında Kalite Yönetim Sistem Standardı, Çevre Yönetim Sistemi Standardı, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Standardı, Entegre Yönetim Sistemi, Gıda Güvenliği Sistemi, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi,Enerji Yönetim Sistemleri, Risk Yönetimi Sistemi, Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetim Sistemi, İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Standartları denetim ve belgelendirmeleri yer almaktadır.
Eğitimde, mevcut bilgi düzeylerinin belirlenmesi amacıyla tasarlanmış testler, başarılı ve başarısız uygulamalara ilişkin yaşanmış örnekler, becerilerin gerçek yaşama aktarılmasını kolaylaştıracak uygulamalar ile katılımcılar desteklenmektedir.
Baş denetçi Eğitimimiz IRCA onaylı TTM İSTANBUL Eğitim ve Danışmanlık ile çözüm ortaklığı çerçevesince verilecektir. Eğitim sonrası başarılı olan katılımcılarımız uluslararası geçerliliği olan IRCA onaylı Baş denetçi Eğitim sertifikasına sahip olacaktır.

İçerik

 • İSG terminolojisi
 • İSG yönetim sistemleri ve faydaları
 • İSG mevzuatı ve yasal uygunluk
 • ISO 45001 standardı şartlarını bir denetim bağlamında yorumlamak
 • Denetim kavramı, tipleri ve kaynak gerekliliği
 • Denetçi ve Baş Denetçi sorumlulukları ve görevleri
 • ISO 19011’e (gerektiğinde ISO 17021’e göre) uygun olarak bir tetkiki planlama, yürütme, raporlama ve takip için tetkikçinin rolünün açıklanması
 • Soru sorma, görüşme yapma, denetim bulguları, raporlama
 • Denetim psikolojisi ve zorlukları yönetme
 • Uygunsuzluk tespiti, sınıflandırma
 • Takip faaliyetleri

Süre : 3 GÜN

Katılımcı Profili :
Daha öncesinde farklı standartlarda herhangi bir baş denetçi eğitimi almış olması koşulu ile Herhangi bir kuruluşun ISO 45001 standardına uygunluğunun denetlenmesinde liderlik yapmak isteyen kişiler, 3. taraf belgelendirme kuruluşunda denetçi olmak isteyenler

Katılımcı Sayısı: Maksimum 16 kişi
Eğitim Bedeli: 2500 TL+KDV


Eğitimlerimize katılmak veya detaylı bilgi almak için lütfen 0 216 5460526 numaralı telefondan bize ulaşın.

CIcert olarak, hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için "Çerez" (Cookie) kullanıyoruz. Kabul edip etmemekte özgürsünüz. Gizlilik Politikamız