Hakkımızda

Cicert Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. 2002 yılında yönetim sistemlerinin denetlenmesi, belgelendirilmesi ve sistemler konusunda genel katılıma açık eğitimler verilmesi amacı ile kurulmuştur ve halihazırda bu faaliyetlerini sürdürmektedir.

Cicert Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri konularında TÜRK AKREDİTASYON KURUMU (TURKAK) tarafından akredite edilmiştir.

2002 yılından beri CIcert, yönetim sistemi sertifikalandırma hizmetlerinde merkezi İngiltere'de olan dünyaca tanınmış ve UKAS akreditasyonuna sahip SOCOTEC Certification United Kingdom Türkiye temsilcisi olarak faaliyetlerini yürütmeye devam etmektedir.

Faaliyet kapsamımız olan denetim, belgelendirme ve eğitim hizmetlerimizi, tüm TÜRKİYE de gerçekleştirmekteyiz.

Kuruluşumuzun yönetim sistem yapısı, EN ISO/IEC 17021:2015, ISO/IEC 17021-2, ISO/IEC 17021-3, ISO/IEC 27006:2015, IAF MD 22, ISO IEC TS 17021-10 standartlarına, ilgili rehberlere, TÜRKAK ve tabi olunan diğer akreditasyon kurumları kurallarına ve yasal mevzuata uygun olarak oluşturulmuş ve uygulanmaktadır.

Herhangi bir temsilciliğimiz, şubemiz veya taşeron kullanarak dış kaynaklı hale getirdiğimiz hizmetimiz yoktur.

CIcert, belgelendirme, sürdürme, yenileme, kapsamını genişletme ve daraltma, askıya alma ve geri çekme dâhil olmak üzere belgelendirme ile ilgili kararlara dair yetkiyi kendinde tutar ve alınmış tüm kararlardan sorumludur.

Faaliyetlerimizi güven telkin eden 6 çalışma prensibi ile yürütürüz. Bu prensipler, tarafsızlık, yeterlilik, sorumluluk, şeffaflık, gizlilik ve şikayetlerin çözümlenmesidir.

CIcert faaliyetlerini gerçekleştirebilmek amacıyla yetkin personel kadrosunu oluşturmuş ve sürekli gelişimlerini sağlamaktadır.

 

HABERLER

DÖKÜMANLAR
CIcert olarak, hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için "Çerez" (Cookie) kullanıyoruz. Kabul edip etmemekte özgürsünüz. Gizlilik Politikamız