A+ A A-
10-01-2012

Entegre Yönetim Sistemleri

Gelişmenin getirdiği taleplere uyabilmek için sağlıklı (geniş kapsamlı) bir yönetim sistemi yaklaşımı yararlıdır. Yönetim Sisteminizi sertifikalandırmanız size zaman, para kazandırmakla kalmayarak, sisteminizin daha etkili olmasına da yarayacaktır.

Tek tek uygulanan yönetim sistemleri, kalite, çevre, sağlık ve güvenlik, bilgi güvenliği ve benzerleri gibi tekil alanlarla ilgili iç proseslerin işlevlerine bakar.

Ancak birleşik bir yönetim sistemi ile iç proseslerinizin düzelmesi için bütünsel bir yaklaşım kazanmış olursunuz ve bütün sistemleriniz yalnız bir sefer yapılacak denetim ile denetlenebilir.

Üçüncü taraf belgelendirme hizmeti sunan Cicert ile işbirliği, iş gelişmesi yolundaki yolculunuzda bir biletten daha fazlasıdır. Değer yaratan denetim standarta uyumluluğunuzu değerlendirirken tek yaklaşımımızdır ve bunu yanında iş başarınızda kritik olarak tanımladığınız süreçleri değerlendirir. Değer yaratan denetim yaklaşımımız ile kurumunuzun bütünsel bir yaklaşımla tüm alanlarda ilerleme fırsatlarını, kuvvetli ve gelişmeye açık yönlerini belirler, şirketinizin ana amacına odaklanabilmesini kolaylaştırırız.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, birbirinden farklı ancak ortak bir sistem ve yönetim prensiplerinde kesişen disiplinlerdir. Bu sistemlerin birbirinden bağımsız, yinelenen tekrarlarla, işletmelerde hayata geçirilmesi gereksiz dublikasyonlara, zaman kaybına ve yüksek maliyetlere sebep olmaktadır. Oysa ki tamamen entegre sorumluluk ve yetkiler ile iki yönetim sisteminin, tek bir sistem paketi haline dönüştürülmesi, zaman, maliyet avantajlarının yanı sıra, merkezi kontrolünü de beraberinde getirmektedir.

Entegre Yönetim Sistemi belgelendirmesinin faydaları:

  • Yasal ve tüzüksel uygunluğu karşıladığınızı ve karşılayacağınızın teminatı verir
  • Düzenleyici organlar tarafından gerçekleştirilen az sayıda potansiyel gözetim denetimi sağlar
  • İş ortaklarınıza düzenleyici organlara ve topluma çevresel sorumlu olduğunuzu gösterir
  • Potansiyel süreç geliştirmeleri aracılığıyla artan kar sağlar
  • Zaman kaybı ve ilgili masraflarda potansiyel azalma
  • Hasar tazminatlarında ve sigorta primlerinde potansiyel azalma
  • Sürekli iyileştirme metodunun geliştirilmesi
  • Yeni müşterilere ve iş ortaklarına daha kolay ve rahat erişim

BİZE ULAŞIN

CICERT BELGELENDİRME HİZMETLERİ  LTD. ŞTİ.
Adres :
Atatürk Mahallesi, Kamilbey Sokak, No: 3
Tyana İş Merkezi D: 3 Ataşehir / Istanbul /Türkiye

Telefon : +90 216 546 05 26
Fax : +90 216 546 03 77
Email :Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

HABER LİSTEMİZE KAYDOLUN

Haber listemize kayıt olarak, düzenli yayınlanan bültenimize abone olur, son gelişmelerden hızla haberdar olursunuz.

© 2016 - CI|cert Belgelendirme Hizmetleri Ltd.Şti. - Her Hakkı Saklıdır.

Giriş Yap

Dökümanlara ulaşmak için lütfen siteme giriş yapınız.
Cıcert’e ait her hangi bir dokümanın bir ağ ya da internet ortamından indirilmesi sebebiyle Yönetim Temsilcisi tarafından kontrollü bir kopya olarak yayınlanmamıştır. Bu sebeple, Dokümanın güncelliğini teyit etmek bu dokümanı edinen kişinin sorumluluğudur. Bu kontrol network ağında ve intranette yayınlanan Master Listede bildirilen doküman değişiklik numarasının kontrol edilmesi ile sağlanabilir

Daha sonra "CICERT GİRİŞ" altında görünecek ek menülerden yetkili olduğunuz dosyalara ulaşabilirsiniz.

Kayıt Ol

Kullanıcı Kaydı
ya da İptal