A+ A A-
10-01-2012

flaALGI, 1998'den beri FLA adına bağımsız üçüncü taraf kontrol denetimleri(IEMs) ve birçok üyesi için sosyal uygunluk denetimleri gerçekleştirmektedir. The Fair Labor Association- FLA, sosyal sorumluluk sahibi şirketlerce, kolejler ve üniversiteler ve sivil toplum örgütlerinin ortak bir çabası olarak kurulmuş kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. Tüm dünyada fabrikaların çalışma koşullarının iyileştirilmesi amacı ile kurulmuştur.

FLA ILO standartlarına göre, İşyeri Davranış Kuralları geliştirmiştir ve bu standartlara ulaşmak için pratik bir izleme, iyileştirme ve doğrulama işlemi oluşturulmuştur.

Daha fazla bilgi edinmek lütfen için tıklayınız. http://www.fairlabor.org/fla/

BİZE ULAŞIN

CICERT BELGELENDİRME HİZMETLERİ  LTD. ŞTİ.
Adres :
Atatürk Mahallesi, Kamilbey Sokak, No: 3
Tyana İş Merkezi D: 3 Ataşehir / Istanbul /Türkiye

Telefon : +90 216 546 05 26
Fax : +90 216 546 03 77
Email :Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

HABER LİSTEMİZE KAYDOLUN

Haber listemize kayıt olarak, düzenli yayınlanan bültenimize abone olur, son gelişmelerden hızla haberdar olursunuz.

© 2016 - CI|cert Belgelendirme Hizmetleri Ltd.Şti. - Her Hakkı Saklıdır.

Giriş Yap

Dökümanlara ulaşmak için lütfen siteme giriş yapınız.
Cıcert’e ait her hangi bir dokümanın bir ağ ya da internet ortamından indirilmesi sebebiyle Yönetim Temsilcisi tarafından kontrollü bir kopya olarak yayınlanmamıştır. Bu sebeple, Dokümanın güncelliğini teyit etmek bu dokümanı edinen kişinin sorumluluğudur. Bu kontrol network ağında ve intranette yayınlanan Master Listede bildirilen doküman değişiklik numarasının kontrol edilmesi ile sağlanabilir

Daha sonra "CICERT GİRİŞ" altında görünecek ek menülerden yetkili olduğunuz dosyalara ulaşabilirsiniz.

Kayıt Ol

Kullanıcı Kaydı
ya da İptal