A+ A A-
10-01-2012

Kurumsal Bazlı Standardlarda Denetim

Kurumsal bazlı standard hazırlama

Kurumların ihtiyaçları doğrultusunda kuruma veya sektöre özgü şartların belirlenmesinin sağlanması ve bunun dokümante edilmesidir. Standard ulusal ve /veya uluslar arası standardlar ve yönetmelikler araştırılarak kurumun kendi etik kurallarının da ilave edilmesi ile oluşturulur. Oluşturulacak standard kuruma aittir ve bununla ilgili olarak gizlilik sözleşmesi imzalanmaktadır.

Ayrıca sivil toplum kuruluşları gibi organizasyonun faaliyetlerinin toplum içinde yaygınlaştırılarak standardize edilmesi mümkün olmaktadır.

 

Kurumsal bazlı standard denetleme

Kurumların ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğu standard, yönetmelik veya bu gibi dokümanların uygulamalarının kontrol edilmesi, ekonomik, etkin ve verimli çalıştırılabilmesi için gerçekleştirilen denetimlerdir. Bu denetimler Üçüncü bir göz ile uygulamaların değerlendirilmesini sağlamaktadır. Özellikle taşeron ve tedarikçiler üzerinde etkili olmaktadır.

BİZE ULAŞIN

CICERT BELGELENDİRME HİZMETLERİ  LTD. ŞTİ.
Adres :
Atatürk Mahallesi, Kamilbey Sokak, No: 3
Tyana İş Merkezi D: 3 Ataşehir / Istanbul /Türkiye

Telefon : +90 216 546 05 26
Fax : +90 216 546 03 77
Email :Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

HABER LİSTEMİZE KAYDOLUN

Haber listemize kayıt olarak, düzenli yayınlanan bültenimize abone olur, son gelişmelerden hızla haberdar olursunuz.

© 2016 - CI|cert Belgelendirme Hizmetleri Ltd.Şti. - Her Hakkı Saklıdır.

Giriş Yap

Dökümanlara ulaşmak için lütfen siteme giriş yapınız.
Cıcert’e ait her hangi bir dokümanın bir ağ ya da internet ortamından indirilmesi sebebiyle Yönetim Temsilcisi tarafından kontrollü bir kopya olarak yayınlanmamıştır. Bu sebeple, Dokümanın güncelliğini teyit etmek bu dokümanı edinen kişinin sorumluluğudur. Bu kontrol network ağında ve intranette yayınlanan Master Listede bildirilen doküman değişiklik numarasının kontrol edilmesi ile sağlanabilir

Daha sonra "CICERT GİRİŞ" altında görünecek ek menülerden yetkili olduğunuz dosyalara ulaşabilirsiniz.

Kayıt Ol

Kullanıcı Kaydı
ya da İptal