A+ A A-
10-01-2012

CIcert Awards

"En Başarılı İyileştirme Sistemi" Ödülü

Belgelendirme, denetim, gözetim ve eğitim alanlarında uluslar arası yetkinliğe sahip Certification International'ın Türkiye Temsilcisi CIıcert Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. her sene belgeli müşterileri arasında "En Başarılı İyileştirme Sistemi" kapsamında Ödül değerlendirilmesi yapmaktadır. Ödül kapsamında değerlendirme yıl içerisinde tamamlanmakta ve şubat ayı içerisinde de bir önceki yıla ait ödüller açıklanmaktadır.

 

Cıcert Awards için başvuru için lütfen ofimiz ile irtibata geçiniz.

 

Belgelendirme ve Eğitim konusundaki uzman bir kurum olan CIcert hizmetlerindeki etkinliği, dürüstlüğü, çevikliği ve örgütsel verimliliği ile, Türkiye'de kurumların ilk akla gelen çözüm ortağı haline gelerek; müşterilerine, topluma ve çevreye kattığı değeri sürekli ve belirgin biçimde sunmayı sürdürüyor.

 

award1

BİZE ULAŞIN

CICERT BELGELENDİRME HİZMETLERİ  LTD. ŞTİ.
Adres :
Atatürk Mahallesi, Kamilbey Sokak, No: 3
Tyana İş Merkezi D: 3 Ataşehir / Istanbul /Türkiye

Telefon : +90 216 546 05 26
Fax : +90 216 546 03 77
Email :Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

HABER LİSTEMİZE KAYDOLUN

Haber listemize kayıt olarak, düzenli yayınlanan bültenimize abone olur, son gelişmelerden hızla haberdar olursunuz.

© 2016 - CI|cert Belgelendirme Hizmetleri Ltd.Şti. - Her Hakkı Saklıdır.

Giriş Yap

Dökümanlara ulaşmak için lütfen siteme giriş yapınız.
Cıcert’e ait her hangi bir dokümanın bir ağ ya da internet ortamından indirilmesi sebebiyle Yönetim Temsilcisi tarafından kontrollü bir kopya olarak yayınlanmamıştır. Bu sebeple, Dokümanın güncelliğini teyit etmek bu dokümanı edinen kişinin sorumluluğudur. Bu kontrol network ağında ve intranette yayınlanan Master Listede bildirilen doküman değişiklik numarasının kontrol edilmesi ile sağlanabilir

Daha sonra "CICERT GİRİŞ" altında görünecek ek menülerden yetkili olduğunuz dosyalara ulaşabilirsiniz.

Kayıt Ol

Kullanıcı Kaydı
ya da İptal