A+ A A-
18-03-2015

Rönesans MEA Certification International Türkiye tarafından belgelendirildi

Certification International Türkiye,  Rönesans Holding şirketlerinden Rönesans MEA İnşaat A.Ş. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemini konularında belgelendirildi. Rönesans Holding tüm ekibine göstermiş oldukları üstün başarıdan dolayı tebrik ederiz.

Rönesans Holding, inşaat, gayrimenkul yatırım, enerji üretim, sağlık ve eğitim faaliyetlerine odaklanmış; Türkiye, Bağımsız Devletler Topluluğu ve MENA Bölgesi'ni (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) içeren coğrafyada çalışmalarını sürdüren bir şirketler topluluğudur.

Rönesans'ın temelleri 1993 yılında, Erman Ilıcak tarafından kurulan ve bugün Rönesans Grubu'nun lokomotif şirketi olan Rönesans İnşaat ile atılmıştır. Rusya'nın St. Petersburg kentinde kurulan Rönesans İnşaat, kısa zamanda yeni pazarlara açılmayı başarmış ve bugün REC Uluslararası İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. "Rönesans İnşaat" unvanıyla anılan uluslararası bir müteahhitlik firması niteliği kazanmıştır.

Dünyanın 53’üncü en büyük uluslararası müteahhitlik firmasını bünyesinde barındıran Rönesans'ın sıra dışı başarı öyküsünün ardında yatan temel unsur doğruluk, açıklık ve kaliteden ödün vermeksizin koruduğu kurumsal itibarıdır.

Genel merkezi Ankara, Türkiye'de bulunan Rönesans Holding'in 30'u aşkın bölgede daimî taşeronları ile birlikte 37.000 çalışanı bulunmaktadır.

BİZE ULAŞIN

CICERT BELGELENDİRME HİZMETLERİ  LTD. ŞTİ.
Adres :
Atatürk Mahallesi, Kamilbey Sokak, No: 3
Tyana İş Merkezi D: 3 Ataşehir / Istanbul /Türkiye

Telefon : +90 216 546 05 26
Fax : +90 216 546 03 77
Email :Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

HABER LİSTEMİZE KAYDOLUN

Haber listemize kayıt olarak, düzenli yayınlanan bültenimize abone olur, son gelişmelerden hızla haberdar olursunuz.

© 2016 - CI|cert Belgelendirme Hizmetleri Ltd.Şti. - Her Hakkı Saklıdır.

Giriş Yap

Dökümanlara ulaşmak için lütfen siteme giriş yapınız.
Cıcert’e ait her hangi bir dokümanın bir ağ ya da internet ortamından indirilmesi sebebiyle Yönetim Temsilcisi tarafından kontrollü bir kopya olarak yayınlanmamıştır. Bu sebeple, Dokümanın güncelliğini teyit etmek bu dokümanı edinen kişinin sorumluluğudur. Bu kontrol network ağında ve intranette yayınlanan Master Listede bildirilen doküman değişiklik numarasının kontrol edilmesi ile sağlanabilir

Daha sonra "CICERT GİRİŞ" altında görünecek ek menülerden yetkili olduğunuz dosyalara ulaşabilirsiniz.

Kayıt Ol

Kullanıcı Kaydı
ya da İptal