A+ A A-
10-02-2015

TB SEWTECH TURKEY

Certification International Türkiye, Toyota Boshoku Türkiye grup şirketlerinden TB SEWTECH TURKEY belgelendirmenin gururunu yaşıyor.

TB Sewtech Türkiye, güvenlik, kalite, sevkiyat ve maliyete odaklanıp, bütün dünyada çok çeşitli müşterilere cazip ürünler vererek koltuk kılıfı üretiminde Avrupa'da lider olmayı hedefliyor.

TB Sewtech Türkiye Hakkında

TB SEWTECH TURKEY OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (TB Sewtech Turkey Ltd) Haziran 2012'de Düzce'de kurulmuş olup, Başkanı Kenji Hirota'dır. 100 % TOYOTA BOSHOKU TÜRKİYE OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.S. (Toyota Boshoku Türkiye A.Ş.) iştiraki ile 664 bin TL'ye yakın bir yatırım (yaklaşık 285,000 Euro) ve 1,4 milyon TL değerinde sermaye ile (yaklaşık 600.000 Euro) kurulmuş olan Düzce Fabrikası'nda halihazırda 180 çalışan görev almaktadır TB Sewtech Türkiye'nin toplam alanı 10 bin m2 olup, ana üretim tesisinin toplam alanı 5 bin 500 m2'dir

BİZE ULAŞIN

CICERT BELGELENDİRME HİZMETLERİ  LTD. ŞTİ.
Adres :
Atatürk Mahallesi, Kamilbey Sokak, No: 3
Tyana İş Merkezi D: 3 Ataşehir / Istanbul /Türkiye

Telefon : +90 216 546 05 26
Fax : +90 216 546 03 77
Email :Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

HABER LİSTEMİZE KAYDOLUN

Haber listemize kayıt olarak, düzenli yayınlanan bültenimize abone olur, son gelişmelerden hızla haberdar olursunuz.

© 2016 - CI|cert Belgelendirme Hizmetleri Ltd.Şti. - Her Hakkı Saklıdır.

Giriş Yap

Dökümanlara ulaşmak için lütfen siteme giriş yapınız.
Cıcert’e ait her hangi bir dokümanın bir ağ ya da internet ortamından indirilmesi sebebiyle Yönetim Temsilcisi tarafından kontrollü bir kopya olarak yayınlanmamıştır. Bu sebeple, Dokümanın güncelliğini teyit etmek bu dokümanı edinen kişinin sorumluluğudur. Bu kontrol network ağında ve intranette yayınlanan Master Listede bildirilen doküman değişiklik numarasının kontrol edilmesi ile sağlanabilir

Daha sonra "CICERT GİRİŞ" altında görünecek ek menülerden yetkili olduğunuz dosyalara ulaşabilirsiniz.

Kayıt Ol

Kullanıcı Kaydı
ya da İptal