A+ A A-
01-02-2014

Loft Mağazacılık A.Ş.

Loft Mağazacılık A.Ş. başarılarına bir tane daha ekleyerek 2013 yılında ISO 9001:2008 kalite Yönetim Sistemini Cicert Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. ‘ye denetleterek belgelendirdi.

Koşulsuz Müşteri memnuniyeti anlayışı ile müşterilerine benzersiz bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefleyen LOFT, trendlere yön veren jean koleksiyonunun yanı sıra günlük giyim ve aksesuarlardan oluşan geniş ürün yelpazesi ile vazgeçilemez gençlik markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 

Eroğlu Holding liderliğinde 1990’lardan beri Türkiye’de var olan LOFT, kendine özgü yarattığı buz mavisi rengi ve çift dikişli paça jean tasarımları ile bir dönemin fenomeni haline geldi. Markanın özünde olan başarıyı, günümüzün dinamizmi ve stili ile harmanlayan LOFT, tutkunlarına  heyecan yaşatmak için tekrar karşınızda!

Genç ve her zaman genç kalanların sıra dışı tarzını yaratmasına öncülük eden LOFT, göze çarpan seçkin stiller sunduğu koleksiyonlarıyla ‘jean’i her mevsim ve günün her saatinde giyilebilir kılıyor. Jean’i, gündüzden geceye, bir iş gününden hafta sonu keyfine uzanan her alanda kullanmayı sevenler için farklı yıkama ve kesim alternatiflerine sahip olan LOFT, jean’in yanı sıra tüm koleksiyonu ile kalıcı bir kimlik vadediyor.

Şık, rahat ve şehirli tarzıyla LOFT, toplam 80 mağaza ve 300 satış noktasında  müşterisi ile buluşuyor. Türkiye genelinde mağazalaşma atağını sürdürürken, konsept mağazacılığın da kodlarını yeniden yazıyor.

Cicert Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti olarak Loft Mağazacılık A.Ş.’yi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

BİZE ULAŞIN

CICERT BELGELENDİRME HİZMETLERİ  LTD. ŞTİ.
Adres :
Atatürk Mahallesi, Kamilbey Sokak, No: 3
Tyana İş Merkezi D: 3 Ataşehir / Istanbul /Türkiye

Telefon : +90 216 546 05 26
Fax : +90 216 546 03 77
Email :Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

HABER LİSTEMİZE KAYDOLUN

Haber listemize kayıt olarak, düzenli yayınlanan bültenimize abone olur, son gelişmelerden hızla haberdar olursunuz.

© 2016 - CI|cert Belgelendirme Hizmetleri Ltd.Şti. - Her Hakkı Saklıdır.

Giriş Yap

Dökümanlara ulaşmak için lütfen siteme giriş yapınız.
Cıcert’e ait her hangi bir dokümanın bir ağ ya da internet ortamından indirilmesi sebebiyle Yönetim Temsilcisi tarafından kontrollü bir kopya olarak yayınlanmamıştır. Bu sebeple, Dokümanın güncelliğini teyit etmek bu dokümanı edinen kişinin sorumluluğudur. Bu kontrol network ağında ve intranette yayınlanan Master Listede bildirilen doküman değişiklik numarasının kontrol edilmesi ile sağlanabilir

Daha sonra "CICERT GİRİŞ" altında görünecek ek menülerden yetkili olduğunuz dosyalara ulaşabilirsiniz.

Kayıt Ol

Kullanıcı Kaydı
ya da İptal