A+ A A-
25-02-2018

Hakkımızda

Cicert Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. 2002 yılında yönetim sistemlerinin denetlenmesi, belgelendirilmesi ve sistemler konusunda genel katılıma açık eğitimler verilmesi amacı ile kurulmuştur ve halihazırda bu faaliyetlerini sürdürmektedir.

Cicert Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri konularında TÜRK AKREDİTASYON KURUMU (TURKAK) tarafından akredite edilmiştir.

2002 yılından beri CIcert, yönetim sistemi sertifikalandırma hizmetlerinde merkezi İngiltere'de olan dünyaca tanınmış ve UKAS akreditasyonuna sahip SOCOTEC Certification United Kingdom Türkiye temsilcisi olarak faaliyetlerini yürütmeye devam etmektedir.

2011 Yılında ALGI International, Inc.ile yaptığı sözleşme gereği ALGI adına Türkiye'de Sosyal Sorumluluk denetimleri (SEDEX, WRAP, vb Sosyal Sorumluluk Denetimleri) ile ilgili faaliyetlerini yürütmeye başlamıştır.

Faaliyet kapsamımız olan denetim, belgelendirme ve eğitim hizmetlerimizi, tüm TÜRKİYE de gerçekleştirmekteyiz.

Kuruluşumuzun yönetim sistem yapısı, EN ISO/IEC 17021:2015, ISO/IEC 17021-2, ISO/IEC 17021-3, ISO/IEC 27006:2015 standartlarına, ilgili rehberlere, TÜRKAK ve tabi olunan diğer akreditasyon kurumları kurallarına ve yasal mevzuata uygun olarak oluşturulmuş ve uygulanmaktadır.

Herhangi bir temsilciliğimiz, şubemiz veya taşeron kullanarak dış kaynaklı hale getirdiğimiz hizmetimiz yoktur.

CIcert, belgelendirme, sürdürme, yenileme, kapsamını genişletme ve daraltma, askıya alma ve geri çekme dâhil olmak üzere belgelendirme ile ilgili kararlara dair yetkiyi kendinde tutar ve alınmış tüm kararlardan sorumludur.

Faaliyetlerimizi güven telkin eden 6 çalışma prensibi ile yürütürüz. Bu prensipler, tarafsızlık, yeterlilik, sorumluluk, şeffaflık, gizlilik ve şikayetlerin çözümlenmesidir.

CIcert faaliyetlerini gerçekleştirebilmek amacıyla yetkin personel kadrosunu oluşturmuş ve sürekli gelişimlerini sağlamaktadır.

 

BİZE ULAŞIN

CICERT BELGELENDİRME HİZMETLERİ  LTD. ŞTİ.
Adres :
Atatürk Mahallesi, Kamilbey Sokak, No: 3
Tyana İş Merkezi D: 3 Ataşehir / Istanbul /Türkiye

Telefon : +90 216 546 05 26
Fax : +90 216 546 03 77
Email :Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

HABER LİSTEMİZE KAYDOLUN

Haber listemize kayıt olarak, düzenli yayınlanan bültenimize abone olur, son gelişmelerden hızla haberdar olursunuz.

© 2016 - CI|cert Belgelendirme Hizmetleri Ltd.Şti. - Her Hakkı Saklıdır.

Giriş Yap

Dökümanlara ulaşmak için lütfen siteme giriş yapınız.
Cıcert’e ait her hangi bir dokümanın bir ağ ya da internet ortamından indirilmesi sebebiyle Yönetim Temsilcisi tarafından kontrollü bir kopya olarak yayınlanmamıştır. Bu sebeple, Dokümanın güncelliğini teyit etmek bu dokümanı edinen kişinin sorumluluğudur. Bu kontrol network ağında ve intranette yayınlanan Master Listede bildirilen doküman değişiklik numarasının kontrol edilmesi ile sağlanabilir

Daha sonra "CICERT GİRİŞ" altında görünecek ek menülerden yetkili olduğunuz dosyalara ulaşabilirsiniz.

Kayıt Ol

Kullanıcı Kaydı
ya da İptal